English Pronunciation Enhancement with Geoff Lindsey, 29 August – 1 September 2012 in Tallinn

Geoff Lindsey holds a B.A. in Linguistics from University College London and a Ph.D in Linguistics from the University of California, Los Angeles. Over 25 years he has taught English pronunciation in its many forms to a wide range of students and professionals, including interpreters, actors (dialect coach), speech pathologists and business people. Geoff has taught phonetics at London, Edinburgh and Cambridge Universities, and his publications include cited research on American and British dialects. He was a contributor to the Kiel revision of the International Phonetic Alphabet, and a consultant  phonetician for the Concise Oxford Dictionary on CD-ROM. His skills in analysing individual speaker characteristics have led to his working on many forensic voice comparison cases.

Koolitus on mõeldud väga hea inglise keele oskusega keelehuvilistele, kes sooviksid oma hääldust parandada  ning sobib suurepäraselt ka inglise keele õpetajatele. Geoff Lindsey on korduvalt Eestis käinud ja tänu sellele tuttav eestlastele iseloomulike raskuste ja nende ravimisega. Tema kaasakiskuv jutt ja kasulikud nipid on alati väga hea vastuvõtu leidnud: „Poleks iialgi arvanud, et foneetika nii tore ja põnev võib olla” / „Enda meelest tõlkisin väga selgelt, aga Geoffilt kuulsin mõnigi kord oma üllatuseks, et ta ei saanud minust aru või sai aru hoopis teismoodi. Mis veelgi tähtsam – ta selgitas, mis minu häälduses ja intonatsioonis teda eksitanud oli ja kuidas neid vigu  parandada.” / „Imelised ja toimivad retseptid harjutamiseks. Sain lõpuks ometi keele sõlmest lahti.”/ „Geoffi pakatav ja nakatav vaim hõljus meie kohal veel kuid pärast tema ärasõitu”.

70% möödunudaastastest  kursuslastest (osalejaid kolmest riigist)  leidis, et koolitus ületas nende ootused ning 30% tõdes, et koolitus vastas nende ootustele, põhjendades seda asjaoluga, et nad olid näinud Geoff Lindsey  tunde ja teadsid, mida oodata. Kõik osalenud olid huvitatud veel samalaadsel koolitusel osalemisest ning kõik soovitaksid koolitust ka teistele: „Introduced sensitivity for phenomena that I did not know to exist, things I could not hear before” / „Extremely useful” / „The course was so much more fun than I could imagine” / „The best phonetics teacher I have ever had” / „The fun we had at the course saved my summer holidays”

Koolitus toimub,  kui osalejaid on vähemalt 8.  Maksimaalne osalejate arv 12.  Osalejad saavad tunnistuse.

Hind (sisaldab kaks kohvipausi päevas): kuni 30. juulini 360 eurot (s.h. käibemaks 20 %)                                                            31.juulist 10. augustini 380 eurot (s.h. käibemaks 20 %)

Registreerimine ja info:    See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.">See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5097639;   Registreerinutele saadetakse arve Loobumine:  kui osaleja on osalustasu maksnud ja loobub enne 11. augustit,    tagastatakse 90% kursuse tasust. Alates 11. augustist laekunud loobumise puhul makstud tasu ei tagastata, kuid loobuja võib saata enda asemel koolitusele teise inimese

2017 English Pronunciation Enhancement with Geoff Lindsey, 29 August – 1 September 2012 in Tallinn.
Powered by Joomla 1.7 Templates